Podłogi winylowe NOWOŚĆ!

Trwałe, stabilne, nowoczesne i naturalne – NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU! Podłogi winylowe. Co je wyróżnia?

podłogi winylowe– To nowoczesne i całkowicie bezproblemowe podłogi – wyjaśnia ekspert od zachodnich technologii, stosowanych w budownictwie i remontach mieszkaniowych, Wojtek Krawczyk. – Podłogi winylowe są jednocześnie delikatne, trwałe i przyjemne w dotyku. Trzeba przyznać, że do tej pory żaden materiał z którego wykonywano podłogi nie łączył tych wszystkich cech – dodaje.

– Dzięki pełnemu uszczelnieniu powierzchni panela winylowego, podłoga jest odporna na wnikanie zanieczyszczeń, a większość plam można po prostu zmyć czystą wodą – tłumaczy Krawczyk.

Podłogi winylowe są też łatwe w montażu. – Dzięki nowej technologii złączy zatrzaskowych pionowych i poziomych, wystarczy wsunąć lub zatrzasnąć każdy element podłogi i… gotowe – mówi nasz ekspert.

panele winylowe

podłogi winylowe

PODŁOGI WINYLOWE

1. TRWAŁOŚĆ
Podłogi winylowe są nie tylko wyjątkowo trwałe, lecz również stworzone z myślą o pięknym wyglądzie przez długie lata. Posiadają ochronną warstwę wierzchnią, która uszczelnia powierzchnię i zabezpiecza ją przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Dzięki temu łatwiejsze jest również czyszczenie powierzchni podłogi winylowej. Idealna do pokoju dziecięcego, kuchni czy łazienki.

podłogi winylowe

2. STABLINOŚĆ
W konstrukcji podłóg winylowych stosowane są specjalne systemy zatrzaskowe pionowe
i poziome, które ułatwiają montaż i jednocześnie zapewniają stabilność konstrukcji. Wystarczy wsunąć lub zatrzasnąć każdy element podłogi.

3. NATURALNOŚĆ
Wzory paneli winylowych są inspirowane naturalną fakturą drewna, łupku i szorstkiego betonu. Pozwala to dopasować je do każdego wnętrza.  Często stosowanym efektem producentów podłóg winylowych jest wyjątkowa technologia fug, podkreślających krawędzie każdej deski.

panele winylowe remont mieszkania

4. WODOODPORNOŚĆ
Nowe podłogi winylowe są wodoodporne, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie do kuchni i innych obszarów, gdzie podłoga musi być nie tylko piękna, lecz również praktyczna.

5. CIEPŁO
Podłogi winylowe doskonale nadają się do montażu nad ogrzewaniem podłogowym.

Zainteresował Ciebie ten temat? Zgłoś się do nas. Jako pierwsi w Polsce montujemy podłogi winylowe. Sprowadzamy nowinki technologiczne z całej Unii Europejskiej. Doradzimy w wyborze materiałów i technologii.

Kliknij tutaj i sprawdź naszą OFERTĘ


 

Wojtek KrawczykNasz ekspert: Wojtek Krawczyk
Specjalista od remontów mieszkań, domów i biur.
Od ponad 15 lat prowadzi firmę remontową w Niemczech. Bazuje na najnowszych technologiach europejskich. Śledzi najnowsze trendy w budownictwie i remontach. Do Polski sprowadza nowinki techniczne i nowoczesne metody renowacji wnętrz.

 

 

Social tagging: > > > > > > > >

Komentarze są wyłączone.